Skip to content

Мастильні матеріали для металообробки

Високотехнологічна продукція для металообробної промисловості

Металообробна промисловість охоплює величезну кількість технологічних процесів для виготовлення металевих деталей. TotalEnergies пропонує повний спектр технологічних рідин, які дозволять оптимізувати точність обробки і продовжити термін служби обладнання. Наша всесвітньовідома, інноваційна та високоякісна продукція сприяє поліпшенню продуктивності і відповідає будь-яким вимогам наших замовників. 

TotalEnergies забезпечує:

 • Зниження витрат на виробництво
 • Подовженний термін служби інструменту
 • Поліпшення якості обробки
 • Збереження здоров'я операторів і навколишнього середовища

Ассортимент TotalEnergies продукції для різних типів застосування:

Для верстатів різання: змащувально-охолоджуючі рідини (ЗОР)

Водоемульсійні мастильно-охолоджуючі рідини

 • LACTUCA (макроемульсії)
 • SPIRIT (мікроемульсії, концентрати)
 • VULSOL (розчинні, синтетичні)

Фрезерна обробка

Гартування

Анти-корозійна обробка

Знежирювання

Холодна обробка металів тиском

Інші продукти

 • LUBRILAM S і LUBRILAM C (холодна прокатка)
 • VALONA MQL (шліфування країв)
 • MARTOL ЕV (вирівнювання під тяги)
 • LUBRILAM CLEANER (очищувач повітря)
 • LACTUCA і VALONA BR (глибоке буріння)

 

Нашу продукцію використовують у наступних галузях:

Токарна промисловість

Токарна промисловість тісно пов'язана з автомобільною, відомою своїми жорсткими вимогами своєчасного і якісного виробництва при мінімально можливих витратах. Наші оливи розроблені для задоволення будь-яких виробничих та екологічних вимог, забезпечуючи при цьому високу якість продукції і безпеку виробничого процесу.

Підшипникова промисловість

Підшипникова промисловість має особливі вимоги: масове виробництво високої якості, зниження часу на виробничий цикл, постійна оптимізація вартості виробництва, безпека експлуатації і відповідність екологічним нормам. Ми пропонуємо повний спектр рідин для всіх етапів виробництва підшипників. Наша продукція покликана задовольнити Ваші виробничі вимоги і оптимізувати конкурентоспроможність Ваших виробів.

Прокат алюмінію

Високошвидкісні прокатні стани, збільшена швидкість виробничого циклу, покращена якість алюмінієвого дроту і листів, дотримання вимог безпеки харчової промисловості при виготовленні харчових упаковок, зниження витрат виробництва і дбайливе ставлення до природних ресурсів. TotalEnergies допомагає задовольнити всі ці вимоги в процесі виробництва і оптимізувати виробничий процес. Дізнайтеся більше про нашу продукцію, яка використовується на кожній стадії процесу прокату алюмінію.

Авіаційна промисловість

Найвищий рівень якості обробки, а також максимальна конкурентоспроможність - ось повсякденні завдання авіаційної промисловості. Всілякі виробничі обмеження, такі як дуже малі допуски і швидкість виробничого циклу, ускладнюють досягнення цих цілей. У цьому випадку Вам допоможе використання наших високопродуктивних мастильно-охолоджуючих рідин. Дізнайтеся більше про нові розробки компанії TotalEnergies в галузі мастильних матеріалів для авіаційної промисловості.