Skip to content

Мастильні матеріали TotalEnergies для сільськогосподарскьої техніки

Продукцію TotalEnergies обирають для обслуговування сільськогосподарської техніки в усьому світі. Ми виробляємо мастильні матеріали для гідравлічних систем, ланцюгів, охолоджуючі рідини, оливи та іншу продукцію. Використання продукції марки AGRI від TotalEnergies дозволить продовжити термін служби с/г техніки та збереже всі внутрішні системи в ідеальному стані.

Трансмісійні оливи MTF

Можуть використовуватися для обслуговування сільгосп- і комунальної техніки. У продажу можна зустріти універсальні засоби, призначені для роботи з будь-якими видами техніки та обладнання, а також цілеспрямовані, наприклад, для обслуговування навантажених передач, автоматичних і трансмісійних гідравлічних систем, мостів з диференціалами що самоблокуються.

Трансмісійні оливи TotalEnergies:

 • в будь-якому температурному режимі показують відмінні експлуатаційні характеристики;
 • запобігають неплавному включенню або заїданню зчеплення;
 • замінюють собою інші матеріали, тим самим дозволять скоротити витрати на обслуговування техніки;
 • ідеально підходять для роботи у важких умовах;
 • запобігають появі вібрації в процесі гальмування;
 • однаково добре підходять для використання незалежно від сезону;
 • дозволяють знизити рівень шуму і вібрації при інтенсивній роботі.

Спецоливи для важкої техніки класів STOU, UTTO

Продукція для обслуговування важкої техніки представлена ​​компанією TotalEnergies в лінійках AGRI: Tractagri, Multagri, TP Max і Dynatrans. Залежно від типу агрегату і кліматичних умов необхідно коректно вибирати в'язкість масла.

Спецолива підходить для обладнання, призначеного для проведення будь-яких робіт, в тому числі с/г, гірничодобувних, кар'єрних та ін. Важка техніка повинна справно працювати в будь-яких умовах, тому оливи класів STOU і UTTO мають оптимальний склад, що дозволяє використовувати їх в будь-яких температурний режимах. Навіть влітку в важких умовах відмінна термостабільність забезпечує високу стійкість оливи. Крім того, наприклад, продукти лінійки Tractagri не окислюються і можуть використовуватися навіть в умовах подовжених інтервалів заміни.

Всю продукцію можна розділити на кілька видів:

 • трьохфукнціональна олива – скоротить витрати мастильного матеріалу завдяки своїй універсальності. Деякі різновиди можна використовувати разом для підвищення економії, наприклад, TP Star Trans 80W-110 і TP STAR MAX FE 10W-30 утворюють концепцію TP STAR CONCEPT і дозволяють використовувати всього два види оливи для всього автопарку;
 • паливозберігаючі оливи – допоможуть скоротити витрату палива, а також продовжать термін служби внутрішніх механізмів техніки завдяки відмінним протизносним і антикорозійним характеристикам;
 • всесезонні – стійкі до окислення, показують стабільну в'язкість незалежно від температур і рівня навантаження на техніку;
 • багатоцільові всесезонні оливи – універсальні матеріали, підходять для обслуговування як старої техніки, так і для машин останнього покоління. Захистять механізми від передчасного зносу, відмінно поєднуються з іншими маслами, знижують ймовірність помилки в застосуванні.

Антифриз і охолоджуючі рідини для сільськогосподарської техніки

Використання антифризу і охолоджуючих рідин дозволяє експлуатувати с/г та іншу важку техніку в найскладніших умовах. Крім того, сучасні склади не тільки дозволяють забезпечити стабільну роботу двигуна, а й захистять його від корозії. Розділяють органічні сполуки, неорганічні і комбіновані, всі вони відмінно справляються зі своєю функцією. Головна відмінність полягає в тому, що органічна охолоджуюча рідина повністю готова до застосування, а комбіновану необхідно розбавити водою в потрібній пропорції.

В якості основи для створення антифризу використовуються моноетиленгліколь і органічні інгібітори корозії, що позитивно впливають на працездатність техніки і термін її використання.

Існують також комбіновані антифризи і охолоджуючі рідини, при створенні яких використовуються етиленгліколь, неорганічні і органічні інгібітори корозії.

Оливи для гідравлічних систем

HYDRAGRI 32/46/68 – ці оливи відмінно показали себе в роботі з будь-якими гідравлічними системами. Підходять для транспорту, що працює на відкритому повітрі. Використання цих олив забезпечить легкий запуск техніки навіть при низьких температурних показниках і стабільну роботу в будь-який час року. Склад адаптований для роботи при підвищених температурі і тиску. Використовуватися олива може на самій різній техніці від гідромоторів до гідропідйомників.

Використання HYDRAGRI 32/46/68 дозволить істотно продовжити термін роботи техніки за рахунок високої стабільності (здвигової та термічної), високої в'язкості, стійкості до окислення і відмінним протизносним властивостями. Олива застигає тільки при дуже низьких температурах, діючі компоненти не вступають в реакцію з матеріалами прокладок. Мастильні матеріали відмінно фільтруються навіть при наявності води і відрізняються відмінним відділенням повітря.

Матеріали для ланцюгів

Для обробки ланцюгів, кабелів та інших механізмів сільськогосподарської і позашляхової техніки, а також ланцюгів промислових приладів підійдуть мастильні матеріали у формі аерозолю Chainlub Aerosol. Найважливіша перевага мастила – зручна для застосування навіть в самих важкодоступних місцях форма випуску. Ця обставина дозволяє використовувати мастило для обробки важкодоступних вузлів, ланцюгів навантажувачів і навіть в побутових умовах.

Мастило призначене для:

 • обробки ланцюгів промислового обладнання;
 • навантажувачів;
 • з'єднань;
 • дрібних деталей механізмів;
 • підшипників;
 • лебідок;
 • тросів.

Використання адгезивної оливи гарантує безперебійне змазування, хороші адгезивні і протизносні якості. Склад оливи дозволяє зберегти механізми в робочому стані, не дивлячись на будь-які зовнішні впливи, перепади температур і складні кліматичні умови.

Продукти TotalEnergies спеціального призначення

До цієї категорії можна віднести оливи для обслуговування мостів з диференціалами, що самоблокуються, спеціальні склади для трансмісій і гідравлічних систем. В цілому будь-яка олива для роботи з окремими видами систем або відмінним специфічним складом або будь-якими іншими якостями, можна назвати продуктом спеціального призначення.

До відмінних якостей продуктів спеціального призначення відносять:

 • хороші протизносні якості – стійкість до корозії, антипінні властивості, висока діемульгованість;
 • відсутність напруги зсуву;
 • можливість змащення деталей двигуна, що працюють при високих температурах;
 • існування мастильних складів для обслуговування дизельних двигунів;
 • високий індекс в'язкості.

Багато продуктів спеціального призначення можна використовувати для будь-якої техніки в залежності від зміни температурного режиму і погодних умов. Їх головні переваги дозволяють продовжити термін експлуатації техніки. Крім того, більшість складів адаптовані для роботи з над-важкою технікою, від сільськогосподарських машин до комунальної і будівельної техніки.

До продуктів спеціального призначення відносять оливи для гідравлічних механізмів, зчеплення, навантажених редукторів, для двигунів без наддуву або з турбонаддувом і спеціальні оливи розроблені для використання з певним видом техніки, наприклад, с/г.

Залежно від сфери застосування буде змінюватися склад і особливості оливи, але в будь-якому випадку склад відрізняє висока якість, відмінні експлуатаційні показники, що дозволяють використовувати продукт спеціального призначення в будь-яких умовах.

Використання олив AGRI від TotalEnergies для сільськогосподарської техніки дозволить:

 • зберегти техніку в робочому стані незважаючи на високі навантаження і зміну температур;
 • запобігти засміченню фільтрів;
 • продовжити термін служби системи додаткової очистки вихлопних газів.