Skip to content

22/09/2021 News

Total Energies став партнером змагань «Найсильніший пожежник-рятувальник України. Київ-2021»

Високотехнологічна компанія Total Energies уже не вперше стає партнером змагань «Найсильніший пожежник-рятувальник України. Київ».

Пожежник для одних професія, а для інших — врятоване життя. Майже щодня вогнеборці виконують роботу, яка до снаги не кожному. Вони герої, бо за непередбачуваних обставин простягають нам руку допомоги. А ще пожежники тримають себе в гарній формі та беруть участь у спеціалізованих змаганнях.

Чемпіонат «Найсильніший пожежник-рятувальник України. Київ-2021» відбуватиметься в самому серці столиці, на Хрещатику, 25 та 26 вересня.

Рятувальники Києва створили Спортивну федерацію пожежно-прикладного спорту, щоб кожен охочий міг засвоїти алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях, які загрожують життю.

«Ми пишаємося тим, що вкотре долучилися до цієї події. Молодь дивиться фільми про супергероїв і фанатіє від них. А завдяки таким ініціативам кожен може стати героєм і для своєї родини, і для країни загалом», — сказав Віктор Сержан, менеджер із маркетингу «Total Energies Україна».

Змагання розпочнуться 25 вересня о 9:30. Вхід вільний.