Skip to content

19/01/2022 News

TotalEnergies Lubrifiants зосереджує зусилля на ще більш екологічній тарі

Париж, грудень, 2021 — Через рік після запуску лінійки Quartz Xtra, розробленої спеціально для останнього покоління двигунів (гібриди, зменшені двигуни) та економії пального (до 4%1), TotalEnergies Lubrifiants зробила ще один крок уперед.

Компанія спрямувала зусилля на розвиток економіки замкнутого циклу. TotalEnergies Lubrifiants випускає для лінійки Quartz Xtra тару з поліетилену високої щільності (HDPE), яка на 50% виготовляється з переробленого пластик)2 і на 100% підлягає переробці.

Перероблені смоли надходять із технологічної установки, у якій відходи подрібнюються та перетворюються на багаторазові гранули.

Каністри Quartz Xtra HDPE можна використовувати повторно багато разів. Відходи переробляють на вторинну сировину без зміни основної структури матеріалу. Нову тару ємністю 1 і 5 літрів уже отримали оливи Quartz Xtra, вироблені у Європі.

Інновація дає змогу використовувати перероблений пластик для тари TotalEnergies і сприяє важливій меті компанії — пропонувати більш доступну, чисту та надійну енергію якомога більшій кількості людей.

«Ми прагнемо надати партнерам і клієнтам рішення, які сприяють економіці замкнутого циклу. Новий проєкт демонструє наш технічний досвід і здатність впроваджувати інновації. Завдяки цьому наші продукти забезпечують ефективну й сталу мобільність», — зазначив Жан Паризо, директор автомобільного сегмента TotalEnergies Lubrifiants.

 

 

 

[1]Економія пального ACEA M111 для Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 порівняно з галузевим еталоном, установленим ACEA.

 

[2]Перероблений пластик із PCR + PIR: вторинне перероблення після споживання + перероблений матеріал для постіндустріального виробництва (без урахування кришок та етикеток).