Skip to content

11/11/2021 News

TotalEnergies у вирі авто- й мотоперегонів: як триває осінній сезон

TotalEnergies і бренд ELF завжди там, де рух, інновації та енергія. Тож, дотримуючись цього принципу, компанія Total Energies підтримує авто- та мотоперегони: організовує команди для участі в легендарних заїздах, спонсорує спортсменів, заправляє своїми оливами автівки та байки.
Осінній автомотосезон теж видався насиченим. За підтримки та за безпосередньою участю Total Energies у вересні відбулася ціла низка перегонів.

Із них можна виокремити чотири ключові події: перший у світі кубок Opel e-rally, передостанні перегони сезону ELMS, FIA WRX і «24 години Ле-Ману», для яких використовували нове біодизпальне від Total Energies. Розповідаємо, як це було.

Opel e-rally

Opel E-Rally Cup — перша у світі серія перегонів на електрокарах, яка збирає молодих водіїв Opel e-Corsa.

Організатором та автором змагань є Opel, а компанія TotalEnergies виступила офіційним партнером турніру та надала учасникам Opel E-Rally Cup мастильні матеріали й рідини для їхніх електромобілів.

ELMS

ELMS — європейська серія перегонів Ле-Ману. Передостанні перегони сезону відбулися 8–19 вересня у Спа-Франкоршамі, а останні — 24 жовтня.

У вересні Чарльз Мілезі, останній переможець LMP2 в Ле-Мані, допоміг Cool Racing Team фінішувати четвертими, а Panis Racing Team піднялася на третю сходинку п'єдесталу.

FIA World RX

На вересень припала середина сезону FIA World RX. Місяць розпочався із забігу Loheac, який тривав із 3 по 5 вересня. Тіммі Хансен виграв перегони, а його брат Кевін посів друге місце. Свій успіх вони примножили на перегонах «Риги» 18–19 вересня, також отримавши відмінні позиції.

Зараз Тіммі посідає перше місце в загальному рейтингу, а Кевін — друге. Схоже, їхній Peugeot 208 WRX веде їх прямісінько до великої перемоги.

«24 години Ле-Ману»

Чемпіонат Франції FFSA та чемпіонат Європи FIA з перегонів на вантажівках у межах «24 годин Ле-Ману» тривали з 25 по 26 вересня.

Ентоні Янець, пілот команди Lion Truck Racing, переживає дійсно продуктивний переможний сезон, попри те що поряд сильний суперник — Тео Кальве. Ентоні виграв три змагання з чотирьох і посів третє місце у складних «24 годинах вантажівок» (24 Heures Camions).

Компанія TotalEnergies виступила в цьому турнірі ексклюзивним постачальником стовідсоткового відновлюваного пального для FIA ETRC.