Skip to content

Моторні оливи QUARTZ

Моторні оливи Quartz:
довга молодість вашого двигуна

Зниження обсягу двигуна без шкоди для його потужності – це основна тенденція в машинобудуванні сьогодні. Така ціль досягається за рахунок цілого ряду технічних рішень, в числі яких системи турбонаддува, де вихлопні гази використовуються для підвищення тиску повітря, що подається в двигун, що в свою чергу збільшує загальний ККД двигуна. У більш компактних турбірованних двигунах створюється вища температура й тиск, що з часом викликає деградацію оливи та її розпад. Тертя між металевими деталями двигуна збільшується, створюючи ризик передчасного зносу двигуна.

НЕ ВСІ МОТОРНІ ОЛИВИ ОДНАКОВІ

В результаті більш як 15 000 годин досліджень та випробувань у власних науково-технічних лабораторіях нами була розроблена моторна олива Quartz із технологією Age Resistance Technology (ART). Age Resistance Technology – це технологія захисту від зносу. Моторні оливи Quartz із технологією захисту від зносу характеризуються посиленими зв'язками між молекулами, що забезпечують захист мотору від утворення відкладень і продовжують термін служби вашого двигуна.

ОБИРАЮЧИ МОТОРНІ ОЛИВИ Quartz ІЗ ART, ВИ ОТРИМУЄТЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ДВИГУНА, ЩО ТРИВАЮТЬ ДОВШЕ.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ Quartz із ART?

ОПТИМАЛЬНА
ПРОДУКТИВНІСТЬ
ВАШОГО ДВИГУНА

В основі технології Quartz із ART закладено посилення зв'язків між молекулами оливи, що дозволяє зберегти її стійкість до окислення, забезпечити максимальний захист двигуна та запобігти сажовим відкладенням.

МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
ПРИ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ
ТЕМПЕРАТУРАХ

Моторні оливи Quartz з технологією ART надзвичайно стійкі до деградації та забезпечують високий рівень захисту, як при екстремально високих температурах, так і в умовах екстремального холоду.

ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

Зниження тертя між рухомими частинами двигуна означає зменшення витрат енергії, що дозволяє зменшити споживання палива майже до 4% і одночасно знизити кількість викидів в навколишнє середовище.

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО
age resistance technology

Age Resistance Technology - це інноваційний прорив, відкритий нашими інженерами. Взаємодія між молекулами оливи збільшена настільки, що утворюється неймовірно стійка супер молекулярна структура. Вона допомагає запобігти руйнуванню захисної оливної плівки та забезпечує захист за різних умов експлуатації як то екстремальні температури або тиск, тертя чи накопичення відкладень. Quartz із технологією ART захищає кожну деталь вашого двигуна.

Quartz: АСОРТИМЕНТ
ВИСОКОЯКІСНИХ МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
ДЛЯ ВСІХ ВАШИХ ПОТРЕБ

У лінійці моторних олив Quartz є оливи для всіх типів двигунів з урахуванням різноманітних вимог до оливи, що використовується в них. Складно визначитися з вибором? Відкрийте для себе наш асортимент, щоб дізнатися, яка олива краще всього підходить для вашого двигуна

Переглянути он-лайн каталог

ТОЧКИ ПРОДАЖУ МОТОРНИХ ОЛИВ Quartz

АКТУАЛЬНЕ ПРО Quartz

Брошура
Quartz
Інформація про моторні оливи Quartz доступні в Україні в одному файлі.
Завантажити PDF (6,5Мб)
Обирай правильну моторну оливу!
LubAdvisor - онлайн інструмент підбору мастильних матеріалів.
Перейти до LubAdvisor
Партнери TotalEnergies в Україні
Наші дистриб'ютори та партери з продажу моторних олив та мастильних матеріалів.
Детальніше