Skip to content

Мастильні матеріали для целюлозно-паперової промисловості

Компанія TotalEnergies розробила спеціалізовану лінійку продукції, за допомогою якої можна обслуговувати потреби целюлозно-паперової промисловості.

Будучи постачальником мастильних матеріалів, ми також беремо безпосередню участь у технологічному розвитку наших замовників, пропонуючи весь наш досвід, напрацювання і експертизу з тим, щоб максимальним чином оптимізувати ефективність і захист Вашого обладнання.

Рішення для паперової промисловості

Безпека людей і надійність обладнання - ключові моменти, коли мова заходить про вибір мастильних матеріалів. Продукти TotalEnergies були схвалені більшістю виробників обладнання (METSO, VOITH, SKF, FAG ...). Наші продукти були обрані тому, що вони розроблені, грунтуючись на знанні тонкощів і особливостей целюлозно-паперового виробництва.

Ритм виробництва

Ваші виробничі лінії працюють цілодобово. Навіть невелика перерва або зупинка можуть обернутися значними збитками.

Забруднення

Процес виробництва паперу пов'язаний з великою кількістю складних забруднень (пил, вода, атмосферна корозія ...), які є згубними для Вашого обладнання та продукції.

Екстремальні температури

Устаткування, яке використовується на Ваших заводах, зазнає значної різниці в температурах. Вашим машинам потрібні мастильні матеріали, які бездоганно працюють в будь-яких умовах.

Різноманітність видів обладнання

Різноманітність і специфіка обладнання на Вашому виробництві може не потерпіти класичного рішення в дусі "один мастильний матеріал для всього" без втрат в продуктивності. З тим, щоб утримувати обладнання у відмінному стані і економити енергію, добірка мастильних матеріалів повинна бути виконана фахівцями з точним розрахунком і розумінням всіх процесів.