Skip to content

Розчинники для лакофарбових продуктів

11-tema.jpg

 

Продукти лінійок SPIRDANE®, KETRUL®, ISANE® і SOLVAREX® - розчинники для лаків та фарб, що застосовуються для декорування різних поверхонь.

Виробництво декоративних та промислових фар, лакових покриттів - велика промислова область. Продуктова лінійка від TotalEnergies спрямована на вирішення низки завдань при виробництві декоративних фарб, лакофарбовий покриттів, а також входять до складу смол, що застосовуються для обробки деревини.

SPIRDANE® - розчинники уайт-спірит, які сприяють більш швидкому висиханню лаків і фарб. В основному використовуються з метою знежирення, при виробництві металів і мастильних матеріалів.

KETRUL® - гасові розчинники, що застосовуються для більш повільного випаровування продукту. Рекомендується для таких найменувань: смоли, фарби, засоби для чищення, засоби для видалення жиру, продукти для боротьби з шкідниками і т. д.

ISANE® - ізопарафінових розчинники, використовувані при виробництві лакофарбових продуктів, смол і покриттів без запаху.

SOLVAREX® - ароматичні розчинники, створені для заміщення таких небезпечних і токсичних продуктів, як толуол і ксилол. Продукти, що містять в своєму складі більше 5% толуолу, повинні бути спеціально марковані. З метою безпеки цей компонент рекомендується замінювати ароматичними продуктами з лінійки SOLVAREX® від TotalEnergies.