Skip to content

Рідини для електротранспорту EV Fluids

Нові лінійки QUARTZ EV FLUID та RUBIA EV FLUID для гібридних та електричних транспортних засобів

 

Сучасні екологічні проблеми та відповідні норми змушують автомобільну промисловість постійно впроваджувати інновації, відповідаючи очікуванням користувачів щодо якості та продуктивності.

У TotalEnergies ми завжди працювали разом з нашими клієнтами над розробкою індивідуальних рішень, які відповідають їхнім конкретним потребам та гарантують оптимальну експлуатацію та технічне обслуговування транспортних засобів та обладнання.

Як надійний партнер виробників транспортних засобів, TotalEnergies має на меті стати відповідальною провідною енергетичною компанією. Це пояснює нашу давню відданість наданню технічних, орієнтованих на людей рішень та стійких показників. Наша мета - сприяти більш чистій мобільності, яка є кращою як для людей, так і для навколишнього середовища.

У 2018 році, доклавши надзвичайно багато зусиль в сфері досліджень та розробок, TotalEnergies дуже пишалися тим, що стали першим продавцем оливи, який комерціалізував спеціальний асортимент продукції для електричних транспортних засобів. Дві нові технологічно інноваційні лінійки, які відповідають потребам виробників транспортних засобів та допоможуть їм розробляти все більш ефективні електричні та гібридні транспортні засоби.

Ці високоефективні рідини можуть забезпечувати безперебійний рух транспортних засобів від моменту, коли вони зійдуть із конвеєра до кінця свого терміну експлуатації.

 

Виклики та пролеми швидкозростаючого ринку гібридних та електричних транспортних засобів

Підхід автомобільної промисловості до зеленої енергії та альтернативних силових агрегатів

Зараз відбувається енергетичний перехід, і регуляторні обмеження впливають на автомобільну промисловість як ніколи раніше, що вимагає постійних інновацій.

Зі зростанням усвідомленого ставлення людства до проблем клімату та пов’язаними із ними викидами вихлопних газів, що супроводжується введенням більш жорстких стандартів щодо діоксиду вуглецю та забруднюючих речовин, таких як оксиди азоту, незгорілі вуглеводневі тверді частинки, гібридні та електричні транспорті засоби більше не «пасуть задніх». Навпаки, вони представляють наступну велику хвилю автомобільних технологій.

За останні п’ять років витрати на акумулятори зменшились на 75%, а силові агрегати наступного покоління пропонують покращені характеристики. Автомобільна промисловість доклала чимало зусиль, щоб тримати тенденцію, і практично всі свої витрати в сфері розробок та досліджень спрямовує на електричні транспортні засоби.

 

Електричні транспортні засоби –  ринок майбутнього

У 2017 році в усьому світі було близько трьох мільйонів електричних транспортних засобів. За різними сценаріями, очікується, що до 2030 року продажі електричних транспортних засобів становитимуть від 10 до 50% ринку легкових автомобілів. Деякі виробники транспортних засобів навіть заявили, що планують припинити виробництво моделей дизельного палива взагалі. Ці прогнози можуть справдитися лише в тому випадку, якщо електричні транспортні засоби суттєво покращать свої показники стосовно руху та швидкості заряджання.

Дотепер рідини не були основною проблемою в дизайні гібридних та електричних транспортних засобів, але на сьогоднішній день виробники шукають нові продукти, які допоможуть їм не відставати від вимог, що змінюються. Ці рідини не тільки необхідні для змащування та охолодження нових типів силових агрегатів та трансмісій, але вони також необхідні для регулювання температури акумулятора та силової електроніки транспортного засобу.

 

Quartz Ev Fluid та Rubia Ev Fluid: дві нових лінійки для гібридних та електричних транспортних засобів

Після кількох місяців досліджень та розробок компанія TotalEnergies, головний гравець світового ринку мастильних матеріалів, перша у світі випустила дві лінійки рідин, спеціально розроблених для задоволення потреб гібридних та електричних транспортних засобів: Quartz Ev Fluid для легкових автомобілів та Rubia Ev Fluid для вантажівок.

Оскільки гібридні та електричні транспорті засоби стають все більш потужними, а діапазон їхніх акумуляторів та швидкість заряджання покращуються, стандартні рідини все більше не можуть відповідати новим вимогам щодо міцності, термостійкості та охолоджуючої здатності.

Quartz Ev Fluid та Rubia Ev Fluid - це перші лінійки рідин на ринку, які відповідають специфічним вимогам цих транспортних засобів, а також відповідним електричним і тепловим характеристикам та вимогам щодо тертя.

 

Реагування на інноваційні потреби виробників транспортних засобів та виклики перед галуззю, що змінюється

У світлі глибоких змін, що сформували автомобільну промисловість, та основних політичних і економічних ставок, TotalEnergies рано передбачала потреби, що виникають, та розпочала розробку нових типів рідин, щоб задовольнити очікування виробників транспортних засобів. Завдяки глибокій, багаторічній спрямованості на дослідження та розробки, TotalEnergies тепер може запропонувати виробникам автомобілів дві нових лінійки рідин, які допоможуть їм розробити більш ефективні гібридні та електричні транспорті засоби та підтримувати їх роботу в оптимальному стані.

 

Рідини зі специфічними технічними властивостями для покращеного терміну експлуатації

Нові технічні обмеження для електрифікації транспортних засобів вимагають розробки нових рідин, які повинні відповідати наступним властивостям:

 

Діелектричні властивості

Рідини, що використовуються в електромобілях, потребують електроізоляційних властивостей. Рідина повинна бути ізолюючою для запобігання виникненню дуги, оскільки вона буде тісно контактувати з електричними та / або електронними компонентами транспортного засобу. Діелектричні властивості повинні залишатися стабільними протягом усього часу, незважаючи на суворі умови експлуатації: підвищення температури, окислення, вологість, стирання частинок.

 

Сумісність з матеріалами

Рідина та нові компоненти електромобіля безпосередньо контактують. Потрібно долати нові труднощі з точки зору сумісності рідини з різними типами матеріалів, щоб уникнути наступних наслідків: набухання, поломка, корозія тощо. Мідь є ключовим матеріалом для цих застосувань. Висока електропровідність робить її головним критичним компонентом, що використовується для електропроводки, обмоток та органів. Тому надзвичайно важливо розробляти рідину з чудовою сумісністю з міддю.

 

Теплові властивості

Силова електроніка та електричний двигун повинні працювати в певному діапазоні температур. Експлуатація при температурі, що перевищує бажану, неминуче знижує термін експлуатації, ефективність та потужність транспортного засобу. Компоненти піддаються ефекту Джоуля, тобто тепловиділенню електричної енергії. Тому рідина повинна забезпечувати ефективне відведення тепла при температурах до 180°C.

 

Стандартні функції змащення та властивості тертя

Для захисту різних механічних частин цих нових силових агрегатів діапазони рідини забезпечують стандартне змащення, яке підтримує роботу системи, обмежуючи знос, окислення та корозію. Вони також пропонують оптимальні властивості тертя, необхідні для плавного перемикання передач у гібридних транспортних засобах.
 

 

Quartz EV Drive R:

Забезпечує спеціальну технологію для нового покоління електричних редукторів трансмісії

 • Забезпечує довговічність передач та підшипників кочення, що обертаються з дуже високою швидкістю. 

 • Має оптимальні властивості проти піноутворення та випуску повітря протягом усього терміну експлуатації транспортних засобів. 

 • Створено для чудової прокачуваності навіть при дуже низькій температурі.  

Quartz Ev Drive MP:

Призначена для редукторів, електричних двигунів та силової електроніки

 • Захищає від коротких замикань та статичної електрики. 

 • Забезпечує оптимальний контроль температури (навіть при швидкій зарядці).

 • Забезпечує сумісність з мідною котушкою та полімерними матеріалами. 

 • Має відмінні протизносні властивості (шестерні та підшипники кочення).

Quartz EV Battery:

Високопродуктивна рідина для теплового управління акумулятором

 • Захищає від коротких замикань та статичної електрики. 

 • Забезпечує дуже високу стійкість до окислення. 

 • Забезпечує високий захист від ризику поширення пожежі. 

 • Підтримує дуже низьку в’язкість протягом життєвого циклу транспортного засобу для ефективного обміну калорій. 

Quartz EV AMT:

Високоефективне мастило для автоматизованої механічної коробки передач у гібридних транспортних засобах

 • Забезпечує сумісність з мідною котушкою та полімерними матеріалами.

 • Забезпечує оптимальний контроль температури. 

 • Захищає від коротких замикань та статичної електрики. 

 • Показує відмінні протизносні властивості (шестерні та підшипники кочення). 

 • Підтримує чудовий комфорт перемикання передач та довговічність компонентів. 

Quartz EV-AT: 

Високоефективне мастило для гібридної трансмісії Step-AT

 • Забезпечує сумісність з мідною котушкою та полімерними матеріалами. 

 • Забезпечує оптимальний контроль температури. 

 • Захищає від коротких замикань та статичної електрики. 

 • Показує відмінні протизносні властивості (шестерні та підшипники кочення). 

 • Зберігає відмінні властивості щодо тертя, піноутворення та випуску повітря.