Skip to content

Мастильні матеріали для металообробки

prom-oil7

Високотехнологічна продукція для металообробної промисловості

Металообробна промисловість охоплює величезну кількість технологічних процесів для виготовлення металевих деталей. TotalEnergies пропонує повний спектр технологічних рідин, які дозволять оптимізувати точність обробки і продовжити термін служби обладнання. Наша всесвітньовідома, інноваційна та високоякісна продукція сприяє поліпшенню продуктивності і відповідає будь-яким вимогам наших замовників. 

TotalEnergies забезпечує:

 • Зниження витрат на виробництво
 • Подовженний термін служби інструменту
 • Поліпшення якості обробки
 • Збереження здоров'я операторів і навколишнього середовища

Ассортимент TotalEnergies продукції для різних типів застосування:

Для верстатів різання: змащувально-охолоджуючі рідини (ЗОР)

Водоемульсійні мастильно-охолоджуючі рідини

 • LACTUCA (макроемульсії)
 • SPIRIT (мікроемульсії, концентрати)
 • VULSOL (розчинні, синтетичні)

Фрезерна обробка

Гартування

Анти-корозійна обробка

Знежирювання

Холодна обробка металів тиском

Інші продукти

 • LUBRILAM S і LUBRILAM C (холодна прокатка)
 • VALONA MQL (шліфування країв)
 • MARTOL ЕV (вирівнювання під тяги)
 • LUBRILAM CLEANER (очищувач повітря)
 • LACTUCA і VALONA BR (глибоке буріння)

 

Нашу продукцію використовують у наступних галузях:

Токарна промисловість

Токарна промисловість тісно пов'язана з автомобільною, відомою своїми жорсткими вимогами своєчасного і якісного виробництва при мінімально можливих витратах. Наші оливи розроблені для задоволення будь-яких виробничих та екологічних вимог, забезпечуючи при цьому високу якість продукції і безпеку виробничого процесу.

Підшипникова промисловість

Підшипникова промисловість має особливі вимоги: масове виробництво високої якості, зниження часу на виробничий цикл, постійна оптимізація вартості виробництва, безпека експлуатації і відповідність екологічним нормам. Ми пропонуємо повний спектр рідин для всіх етапів виробництва підшипників. Наша продукція покликана задовольнити Ваші виробничі вимоги і оптимізувати конкурентоспроможність Ваших виробів.

Прокат алюмінію

Високошвидкісні прокатні стани, збільшена швидкість виробничого циклу, покращена якість алюмінієвого дроту і листів, дотримання вимог безпеки харчової промисловості при виготовленні харчових упаковок, зниження витрат виробництва і дбайливе ставлення до природних ресурсів. TotalEnergies допомагає задовольнити всі ці вимоги в процесі виробництва і оптимізувати виробничий процес. Дізнайтеся більше про нашу продукцію, яка використовується на кожній стадії процесу прокату алюмінію.

Авіаційна промисловість

Найвищий рівень якості обробки, а також максимальна конкурентоспроможність - ось повсякденні завдання авіаційної промисловості. Всілякі виробничі обмеження, такі як дуже малі допуски і швидкість виробничого циклу, ускладнюють досягнення цих цілей. У цьому випадку Вам допоможе використання наших високопродуктивних мастильно-охолоджуючих рідин. Дізнайтеся більше про нові розробки компанії TotalEnergies в галузі мастильних матеріалів для авіаційної промисловості.