Skip to content

Мастильні матеріали TotalEnergies для легкових автомобілів

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією нафтової продукції практично по всьому світу. Частина усіх випущених олив призначена для автотранспорту, решта припадає на індустріальні оливи та мастила для морехідних судів. Гарантією високого рівня продукції є результати  чисельних випробувань, що проводились в лабораторіях з високоточним обладнанням. Це дозволяє контролювати якість всіх ключових компонентів продукції.

Лінійки моторних олив для авто

Моторні оливи TotalEnergies для легкових автомобілів представлені кількома серіями. Нижче більш докладно розглянемо кожну з них і виділимо їх індивідуальні характеристики.

Моторні оливи TotalEnergies для легкових автомобілів забезпечені спеціальними присадками, завдяки чому продукція отримує додаткові технічні переваги:

 • зниження утворення нагару й осадових шарів;
 • нейтралізація кислот, що утворюються при згорянні палива, і перешкоджання утворенню корозії;
 • збільшення терміну роботи двигуна;
 • зменшення утворення піни;
 • зниження шкідливих викидів в навколишнє середовище.

Виробник подбав про багатоступеневу систему захисту свого продукту від можливої ​​підробки.

Quartz 9000

Використовується для автомобільних двигунів абсолютно будь-якого типу від 2000 р. в. Дуже добре підходить для багатоклапанних моторів та моторів з турбінами. Основу оливи 0W-30 становить 100% синтетика, а 5W-40 виробляється за спеціальною синтетичною технологією. У цю лінійку входить ще кілька олив з додатковою приставкою Energy.

Quartz 9000 5W-40 Energy

Олива високої якості на синтетичній основі для легкових авто, в конструкції двигуна яких відсутній фільтр сажі, а також для легких комерційних моделей. Підходить для міського, приміського і трасового циклу, адаптована для роботи в умовах підвищеної складності.

Quartz 9000 Energy NKS G-310 5W-30

Адаптована для двигунів Hyundai-Kia Motors Corporation, що працюють на бензині. Надійно захищає мотор від зносу, володіє збільшеним інтервалом заміни, має підвищену антиокислювальну стабільність.

Quartz Future

Включає в себе три продукти, вважається енергозберігаючою оливою. В’язкість складу визначена показником 0W-20. Вся продукція цієї серії є повністю синтетичною. Призначена для двигунів на бензині японського виробництва. Окрема олива з показником 5W-20 підходить для марки «Форд», за винятком моделі «Форд Фокус». Не рекомендується використовувати дану оливу для моторів марки «Кіа». Моторна олива синтетичного походження, що має показник 5W-30, має універсальний склад і може застосовуватися у всіх перерахованих вище випадках.

Quartz Ineo

Моторна олива, адаптована для певного набору марок автомобілів. Рідина на синтетичній основі зі в’язкістю 5W-40 рекомендована для роботи двигунів таких виробників як «Фольксваген», «Мерседес Бенц», «БМВ» та інших. Добре себе зарекомендувала при роботі з каталізаторами і фільтром сажі системної фільтрації.

У цю лінійку також входить олива з показником в’язкості 5W-30. Вона призначена для двигунів, що працюють як на бензині, так і на дизельному паливі, відповідає технології доочистки відпрацьованих газів. Її не рекомендується використовувати для вищеперелічених марок, а також для автомобілів виробництва бренду «Кіа».

Останнім представником лінійки з приставкою Ineo є масло ECS з показником в’язкості 5W-30. Синтетичне Low SAPS ідеально підходить для використання в моторах машин таких марок як Peugeot або Citroen. Може застосовуватися в системах із фільтрацією сажі та іншими системами очищення вихлопних газів.

Quartz Ineo EFFICIENCY

Ця олива від TotalEnergies для бензинових і дизельних двигунів SAE 0W-30 синтетичної технології застосовується для моделей з мотором BMW.

Quartz Ineo LONG LIFE

Ця малозольна олива синтетичної технології призначена для автомобілів, оснащених системами фільтрації вихлопних газів, і для машин із сажовими фільтрами німецького виробництва.

Quartz Ineo FIRST

Моторна олива Quartz Ineo FIRST 0W-30 призначена для обслуговування автомобілів французького походження, до них відносяться Peugeot, а також Citroen. У салонах при продажу її часто можна побачити в якості первинної оливи для передпродажної підготовки, також рекомендується використовувати її в подальшому.

Quartz Racing

Компанія TotalEnergies випустила на ринок ще одну лінійку під назвою Quartz Racing. Сюди входять кілька видів синтетичних олив різної в’язкості. До них відносяться такі показники як SAE 10W-60, а також 10W-50. Може застосовуватись для автомобілів широкого користування відповідно до їх  систем. Сюди відносяться як європейські, так і азіатські марки авто.

Quartz 7000

Включає в себе 3 різних види олив з різним показником в’язкості, а також окрему оливу для двигунів на дизельному паливі. Олива TotalEnergies з показником в’язкості 10W-40 вважається універсальною, відрізняється відмінними характеристиками працездатності і може застосовуватися в двигунах будь-яких марок. Олива з показником в’язкості 10W-40, виходячи з назви з приставкою DIESEL, призначена для моторів, що працюють на дизелі. Добре себе зарекомендувала в роботі з різними марками машин. Олива з показником ENERGY створена для двигунів з системою прямого вприскування. А отже має застосовуватися тільки в авто даного типу.

Quartz 5000

Є представником олив економ-класу. Сюди увійшли оливи, які можна використовувати в двигунах, що працюють на бензині, дизелі, а також з системою подачі палива на зрідженому газі. Оливи цієї серії є мінеральними і розрізняються між собою приставкою DIESEL, що відповідає застосуванню складу в двигунах відповідного палива. Показник в’язкості – 15W-40. Середня цінова категорія дозволяє застосовувати цю серію в автомобілях вітчизняного виробництва.

Лінійка Classic

Включає в себе кілька видів з різною в’язкістю. Представники цього класу можуть застосовуватися в двигунах різного типу. До них відносяться:

 • багатоклапанні,
 • турбовані.

Трансмісійні рідини для автоматичних КПП (ATF) TotalEnergies

Дана продукція адаптована під автомобілі, що працюють на «автоматиці». Відрізняється рідкою консистенцією, може мати синтетичну або мінеральну основу. Забезпечує безперебійне функціонування КПП, охолодження і змащення тертьових деталей, роботу фрикційних дисків.

Fluide AT42

Має високий індекс в’язкості, низьку температуру застигання, високу окислювальну стійкість. Забезпечує легке перемикання передач за будь-яких температурних показників.

Fluide ATX

Має високу термічну стабільність, високі протизносні характеристики, добре захищає від корозії, не утворює піну.

FLUIDMATIC CVT MV

Рекомендована для безступінчастих трансмісій, ремінних і ланцюгових варіаторів. Забезпечує надійне змащення всіх трансмісійних елементів та плавне перемикання передач за будь-яких погодних умов. Сумісна з будь-якими матеріалами.

FLUIDMATIC D2

Рідина призначена для автоматичних та напівавтоматичних трансмісій легкового та промислового транспорту, для яких необхідні мастильні матеріали типу GM DEXRON IID.

Трансмісійні рідини для механічних КПП (MTF) TotalEnergies

Продукт призначений для автомобілів, що працюють на механіці.

Traxium Axle 7 80W-90

Має високий індекс в’язкості та протизадирні властивості, захищає елементи трансмісії від зносу, має високу сумісність з масляними фільтрами, оскільки не утворює піну.

Traxium AXLE 8 80W-90

Адаптована для змащення мостів з диференціалами підвищеного внутрішнього опору, роздавальних коробок. Підходить для використання в усіх видах транспорту, що вимагають використання мастильних матеріалів з високими фрикційними властивостями.

Traxium DUAL 9 FE 75W-90

Має синтетичну основу, відрізняється високою продуктивністю. Адаптована для механічних КПП і мостів, які працюють в умовах підвищеної складності.

Антифризи та охолоджуючі рідини

Продукція забезпечує надійний захист двигуна від корозії та перегрівання, що виключає пошкодження деталей двигуна і вихід з ладу всієї охолоджувальної системи.

Glacelf MDX

Рекомендується для будь-яких моделей двигунів внутрішнього згоряння. Розбавляється демінералізованою водою.

Сoolelf ECO BS

Захищає від корозії, замерзання, запобігає закипанню, за рахунок наявності в складі органічних добавок виключає ускладнення, оптимізує теплопередачу.

Glacelf PLUS

Перед використанням необхідно змішати з водою. Підходить для вантажних і легкових автомобілів, сільгосптехніки. Можна використовувати в будь-яку пору року, захищає двигун від перегріву і переохолодження.

Синтетичні гальмівні рідини HBF

Призначені для гальмівних систем і гідроприводів. Відрізняються підвищеними показниками кипіння, високою вологостійкістю, не допускають появи парової пробки, за рахунок чого мають тривалий термін використання за різних температур.

 • HBF 4 – має гарну в’язкість при низьких і високих температурних показниках, гарні антикорозійні властивості, не чинить негативного впливу на гумові ущільнювачі й інші деталі навіть при тривалому контакті.
 • HBF 5.1 – в’язкість адаптована для роботи за низьких і високих температур, має низьку випаровуваність. Підходить для систем, що працюють в екстремальних умовах.
 • HBF 4 OEM+ – рідина призначена для зростаючих температур, запобігає блокуванню парів, має низький рівень водопоглинання.

Рідини спеціального призначення

Серед продукції компанії є лінійка рідин спеціального призначення, наприклад:

 • FLUIDE DA – рідина має синтетичну основу, призначена для електронних систем рульового управління з гідравлічним підсилювачем. Має підвищений індекс в’язкості, високу термічну стабільність.
 • LHM PLUS – має мінеральну основу, що не сумісна з синтетичними рідинами, відрізняється відмінними змащувальними властивостями, має підвищений індекс в’язкості.