Skip to content

Мастильні матеріали для харчової промисловості

prom-oil6

 

Мастильні матеріали для харчової промисловості

TotalEnergies створив ряд конкретних продуктів під загальною назвою NEVASTANE, що забезпечують безпеку споживачів в процесах виробництва харчової промисловості. 

Використання продукції харчової лінійки NEVASTANE, яка відповідає стандартам NFS H1, не впливає на здоров'я  людини в разі випадкового контакту. Мастила TotalEnergies відповідають стандартам ISO 21469. Сертифікат гарантує, що всі оливи, мастила, аерозолі та спеціальні продукти серії NEVASTANE, дозволяють виробляти харчову продукцію з дотриманням всіх гігієнічних вимог.

Мастильні компоненти лінійки NEVASTANE не містять продуктів тваринного походження, ГМО чи алергентів. NEVASTANE отримав сертифікати KOSHER та HALAL, з повагою відноситься до всіх культур.  

Наші продукти для різних застосувань 

  • ОЛИВИ NEVASTANE AW, SH, EP, XSH, SY, CHAIN OIL та XT: використовуються для обслуговування гідравлічних систем, коробок передач, компресорів і пневматичного обладнання. 
  • ПЛАСТИЧНІ МАСТИЛА АХА GR1 NEVASTANE, XMF, HD2T і XS: багатоцільові пластичні мастила для централізованого змащення, використовуються для розливочного обладнання і вальниць ковзання та інше.   
  • СПЕЦІАЛЬНІ ПРОДУКТИ NEVASTANE FLUSH OIL, SDO, ANTIFREEZE, HTF: рідини для очищення потоку, передачі тепла, розчинники і антифризи.