Skip to content

Мастильні матеріали TotalEnergies для катерів та яхт

Виробник олив та інших засобів для обслуговування техніки TotalEnergies широко відомий на ринку і виробляє оливи не тільки для авто, мото, вантажної, сільськогосподарської та будівельної техніки, а й для водного транспорту. Оливи для яхт і катерів від TotalEnergies відрізняються високою якістю, складом і відповідністю всім сучасним вимогам безпеки.

Продукцію компанії, зокрема оливи і змащувальні матеріали, використовують по всьому світу.

Експлуатаційні якості продукції дозволяють застосовувати її при будь-яких температурах. Залежно від клімату можна вибрати оливу підходящої в'язкості. Мастильні матеріали низької в'язкості дозволяють запустити двигун навіть при найнижчих температурах. Мастильні матеріали підвищеної в'язкості забезпечать стабільну роботу і захист механізмів в спеку.

Серед продукції TotalEnergies для обслуговування водного транспорту можна виділити дві лінійки засобів:

 • NEPTUNA;
 • CAPRANO.

Лінійка NEPTUNA

Ця олива для обслуговування двох і чотиритактних моторів яхт і катерів. Комплексний догляд двигуна забезпечить використання високоефективного мастильного матеріалу тієї ж лінійки засобів. Різноманітність вибору дозволяє підібрати мастило або оливу для використання в будь-яких погодних умовах і при будь-яких температурах.

NEPTUNA 2T SUPER SPORT

Олива підходить для використання в будь-яких двигунах, зокрема своє схвалення продукту дали такі бренди як JOHNSON, MARINER, MERCURY, SUZUKI і YAMAHA. Сфера застосування мінеральної оливи не обмежена доглядом за двотактними бензиновими двигунами катерів в звичайних умовах експлуатації. Крім того, керуючись інструкцією виробника, можна вибрати паливну суміш з використанням мастила.

Особливості

Головна відмінна риса мінеральної оливи NEPTUNA 2T SUPER SPORT –  збільшений ресурс роботи. Це стало можливим завдяки поліпшенню її миючих властивостей. Олива може:

 • видаляти забруднення всередині двигуна;
 • зберігати деталі в чистому стані;
 • продовжити термін експлуатації двигуна;
 • зробити його роботу максимально безпечною;
 • запобігти зациклення і прихоплювання кілець;
 • зберегти свічки запалювання від засмічення;
 • виключити можливість закупорювання масляних фільтрів і каналів.

Мінеральна олива показала відмінну змащувальну здатність. Завдяки чому її використання допоможе запобігти задирному зношуванню і утворенню вузлів скочування на поверхні тертя. Використання оливи захистить всі металеві елементи в конструкції двигуна від корозії та передчасного зносу.

NEPTUNA SPEEDER 10W-30

Олива розроблена спеціально для використання в 4-хтактних бензинових двигунах маломірних суден. Основа оливи синтетична, повністю відповідає сучасним стандартам.

Особливості

Завдяки синтетичній основі забезпечується термостабільність продукту, що дозволяє використовувати його в будь-який час року. Варто відзначити й інші переваги оливи:

 • збереження двигуна в чистоті – відмінні миючі властивості не дадуть накопичитися лаковим відкладенням;
 • збереження експлуатаційних характеристик двигуна – олива забезпечить необхідний догляд;
 • використання оливи можливо в найскладніших умовах – навіть потрапляння води та інші фактори не вплинуть на міцність захисної масляної плівки;
 • продовження терміну служби всіх механізмів двигуна – олива захистить деталі від корозії та окислення;
 • використання оливи в умовах підвищеної вологості – антикорозійні характеристики дозволяють зберегти металеві деталі двигуна в первозданному стані незалежно від оточуючих умов;
 • економія витрат палива – ця особливість дозволить не тільки заощадити на витратах, але й зменшити кількість вихлопних газів, що викидаються в атмосферу.

Моторна олива для катерів і яхт NEPTUNA SPEEDER 10W-30 ідеально підійде для використання в більшості моделей і дозволить максимально продовжити термін служби техніки. Використання оливи дозволяє заощадити на паливі та ремонті.

NEPTUNA 2T RACING

Використовується для обслуговування прогулянкового і спортивного водного транспорту. Високоефективна, володіє відмінними експлуатаційними якостями, її використання дозволяє зберегти працездатність механізмів навіть у досить складних умовах.

Мастильний матеріал NEPTUNA 2T RACING при необхідності підійде для лінійного змішування, що розширює діапазон його використання.

Лінійка CAPRANO

Це якісні мастила, які однаково добре показали себе при використанні як в двигунах, що працюють на середніх оборотах, так і на високих.

CAPRANO SPECIAL PLUS 15W-40

Для забезпечення коректної роботи двигуна в водному транспорті необхідно використовувати якісні мастильні матеріали. Для роботи на дизельних двигунах з високими і середніми оборотами підійде CAPRANO SPECIAL PLUS 15W-40. Ці мастильні матеріали на мінеральній основі широко використовуються для догляду за дизельними двигунами.

Новітні двигуни виготовлені відповідно найжорсткішим вимогами безпеки. Їх конструкція передбачає використання інноваційної системи рециркуляції вихлопних газів. Для забезпечення такої складної системи необхідні самі якісні та безпечні для навколишнього середовища мастильні засоби.