Skip to content

Цінності та зобов'язання

collaboration-cooperation

 

 

Основним завданням компанії TotalEnergies є розробка якісної і безпечної продукції, за допомогою якої термін служби вашого обладнання буде збільшено на максимально довгий період. Чим би ви не займалися, з продуктами TotalEnergies ефективність вашого виробництва буде підвищена в рази.

Розгалужена мережа філій і присутність в 150 країнах світу дозволяють нам вивчати особливості локальних ринків і відповідати на їхні потреби. Широкий асортимент вироблених нами мастильних матеріалів здатний задовольнити всі індивідуальні запити наших клієнтів.

Індивідуальний підхід

Ретельне дослідження різних галузей збуту нашої продукції і розуміння унікальних потреб клієнтів сприяють постійному розвитку компанії.

TotalEnergies пропонує широкий асортимент мастильних матеріалів, а також особливу увагу компания приділяє екологічно чистим рідинам. Всі наші продукти - це результат тривалих наукових досліджень, кожна позиція розроблена з урахуванням вимог і специфіки різних промислових галузей.

Підтримка 24/7

Спілкування з клієнтами - важлива складова нашого робочого процесу. Саме тому у Франції і по всьому світу базуються наші служби підтримки, які готові у будь-який час надати відповіді на всі ваші запитання та забезпечити високий рівень сервісу.

Розгалужена мережа логістичних платформ та відділи доставки гарантують швидке транспортування продукції по всьому світу.

Екологія

Безпека, гігієна і повага до навколишнього середовища - ключові складові бізнес-курсу TotalEnergies. Наші промислові рідини сертифіковані за стандартом ISO 9001: 2000 та ISO / TS 16949: 2009. Ми виробляємо ряд складних і екологічно чистих мастильних матеріалів, а також спеціальні продукти: екологічно безпечне гідравлічне масло, моторне масло та біорозкладаний антифриз, що розкладаються природним шляхом.

Наші принципи

Історія компанії TotalEnergies - це історія поваги один до одного, навколишнього середовища, відповідального споживання енергетичних ресурсів. Саме ці складові в колаборації з науковим підходом до роботи забезпечують той результат, яким ми можемо сьогодні пишатися.

icon shaking hands (respect) Повага

Дружнє ставлення один до одного - цінність, яку заслуговує кожен з нас. Саме тому найголовніший ресурс для нашого виробництва це, в першу чергу, люди. Цілісність команди, колективний дух, повага до прав людини - гарантія якісних трудових відносин, що приносять максимальний результат.

icon-team-spirit Командний дух

Атмосфера в колективі є важливою частиною історії, яку ми пишемо разом. Сильний командний дух дозволяє нам будувати і розвивати бізнес, завойовуючи все більш значущі позиції у всьому світі. Це додає енергії, мужності, сміливості і впевненості йти далі, день за днем ​​відкривати нові технології, адаптуватися до реалій і долати будь-які негаразди.

icon-cooperation Взаємодія

Незважаючи на те, що у TotalEnergies понад 100 тис. Співробітників по всьому світу, ми вважаємо себе сім'єю. Той незримий внесок, який кожен привносить, займаючись своєю справою, дає нам впевненість в завтрашньому дні і дозволяє нам зустріти невідоме всім разом.

icon-security Безпека

Це ключовий компонент нашої відповідальності в ролі великої промислової компанії, це запорука довголіття TotalEnergies, оскільки саме безпека і надійність є основними ознаками сильного і успішного виробництва.

Ми переконані, що коли мова йде про безпеку - кожного окремого співробітника або нашої планети в цілому - ні про які компроміси не може бути й мови. Ми несемо відповідальність за своє виробництво і переконані, що наша галузь може і повинна бути екологічно чистою та безпечною.

icon-future-globe Майбутнє

В очікуванні переходу на економіку, в рамках якої використання електроенергії вийде на якісно новий рівень, компанія TotalEnergies зробила ряд угод з придбання компаній, діяльність яких забезпечить потреби світу в цій галузі. Серед них: Saft -світовий лідер в області передових технологій, Lampiris - компанія з виробництва природного газу і зеленої енергії, а також PitPoint - провідний європейський постачальник палива для автомобілів, що працюють на природному газі.