Skip to content

Мастильні матеріали для хімічної промисловості

prom-oil5

 

Група компанії TotalEnergies є лідером ринку в галузі основних та спеціалізованих хімікатів. Наша команда добре знайома з усіма виробничими вимогами. Мастильні матеріали TotalEnergies призначені для підвищення продуктивності та захисту Вашої техніки, забезпечуючи при цьому безпечну експлуатацію. Вся продукція TotalEnergies схвалена провідними виробниками обладнання.

Виробництво добрив

Формула мастильних матеріалів TotalEnergies дозволяє оптимізувати продуктивність і термін служби Вашого обладнання, яке піддається серйозним навантаженням при виробництві азотних добрив. Особливо, це стосується тиску, перепаду температури та сумісності з аміаком і каталізаторами.

Виробництво поліетилену

Мастильні матеріали TotalEnergies допомагають оптимізувати продуктивність Вашого обладнання і уникнути раптових поломок і зупинок. Продукція TotalEnergies підходить для таких важких умов експлуатації, як присутність етилену, тиск до 3500 бар і температури до 350 °С.

Фармацевтика і косметика

Безпека компонентів і керування ризиками забруднення є однією з головних проблем виробників. Тому, TotalEnergies розробила повний спектр олив і мастильних матеріалів, що відповідають найсуворішим гігієнічним вимогам безпеки на ринку. Наявність сертифікатів якості та відповідність міжнародним стандартам дозволяє нашим клієнтам цілком довіряти компанії TotalEnergies.

Виробництво промислового газу

Мастильні матеріали TotalEnergies спеціально розроблені для підвищення надійності виробничих операцій, зведення до мінімуму позапланових зупинок виробничого процесу та оптимізації загальних експлуатаційних витрат.