Skip to content

Мастильні матеріали для цементної промисловості

prom-oil3

 

Цементна промисловість належить до тих галузей, де застосовується велика кількість складного обладнання. Надійне мастило відіграє важливу роль в безперебійності та ефективності виробництва в умовах важких експлуатаційних режимів.

TotalEnergies пропонує повний спектр мастильних матеріалів, що охоплює всі виробничі процеси: від кар'єру до цементного заводу. З глибоким знанням специфічних вимог: висока температура, великовагові вантажі і забруднення  навколишнього середовища.

Безпека та відмінні характеристики – це саме  ті значущі фактори, завдяки яким продукція компанії TotalEnergies була схвалена найбільшими виробниками обладнання.

Широко застосовуваний продукт: Carter SY 320

Carter SY 320 - продукт, створений на основі полігліколю, забезпечує чудове змащення в механізмах шестерних і черв'ячних редукторів. Він збільшує термін служби машин, що є найважливішим фактором для проектів, які потребують великих інвестицій. Carter SY 320 має блискучий коефіцієнт зниження енерговитрат.

Мастила для відкритих передач Copal OGL: багатоцільове пластичне мастило з відмінною адгезією, що передбачено для використання за умов  високого тиску та температури. Зокрема, має властивість чудової стійкості до води, а наявність твердих домішок зменшує коефіціент тертя, обмежує знос, особливо, поблизу гребня зубів та зубної бази, зменшує використання енергії.