Skip to content

Моторні оливи QUARTZ

Quartz:
Інноваційні мастильні матеріали для всіх типів двигунів
Для оптимальної роботи двигуна олива є важливим компонентом. Вона зменшує тертя між різними частинами, таким чином зменшуючи його знос. Вона також забезпечує чистоту двигуна та запобігає корозії. Тому правильна моторна олива має важливе значення для захисту та продовження терміну служби вашого автомобіля.
Дізнайтесь про нові пригоди нашого RobotQuartz
Моторні оливи для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння
Сучасні двигуни створені для забезпечення більшої потужності в менших розмірах. Як наслідок, існує більший ризик перегріву, високого тиску та передчасної деградації оливи.
Тому вибір якісної моторної оливи має вирішальне значення для зменшення тертя в металевих частинах і запобігання передчасному зносу двигуна.

Quartz із технологією Age-Resistance, забезпечує до 74% менший знос порівняно з галузевими обмеженнями.* Його унікальна комбінація гіперактивних молекул створює міцну товсту масляну плівку на всіх відповідних частинах двигуна. Двигун захищений від різноманітних проблем: від механічного зносу до надмірного окислення оливи навіть за екстремальних температур. Тож наступного разу коли ви подумаєте яку моторну оливу взяти, оберіть продуктивність та надійний захист двигуна, що триватимуть довше.
*На основі даних тесту ACEA OM646LA. Результати для Quartz 9000 5W-40 у порівнянні з галузевим стандартом, визначеним Європейською асоціацією виробників автомобілів (ACEA).
Quartz із технологією Age-Resistance забезпечує максимальний захист двигуна, зменшуючи окислення оливи, тертя та накопичення осаду. З продуктами з серії Quartz Ineo та Quartz 9000 ви заощадите на обслуговуванні та забезпечите довгу молодість вашого двигуна.
Моторні оливи для гібридів
Коли приходить час вибирати новий автомобіль, все більше і більше учасників дорожнього руху звертаються до транспортних засобів, які є чистішими та дбають про навколишнє середовище. Серед багатьох варіантів обирають гібридні автомобілі.

Але хоча ці транспортні засоби мають багато достоїнств і більш дбайливі до навколишнього середовища, вони також мають певні особливості, які вимагають особливої уваги до вибору відповідних матеріалів для обслуговування. Наприклад, "гібриди" все ще потребують ефективного змащення, що можуть забезпечити тільки спеціально розроблені моторні оливи для гібридів.

Тому TotalEnergies розробили лінійки Quartz Ineo Xtra та Quartz 9000 Xtra, які використовують технологію Eco-Science, що покращує термін служби двигуна, його продуктивність і зменшує споживання пального. Продукти цих лінійок не тільки захищають двигун та дбають про його чистоту, видаляючи забруднення, але також надають нашим клієнтам наступні переваги:
- Економія пального до 4%, що в еквіваленті на 33% краще за галузеві стандарти **
- до 15X разів покращена стабільність оливи порівняно до лімітів галузевих стандартів ***

Quartz Ineo Xtra та Quartz 9000 Xtra із технологією Eco-Science забезпечує оптимальне обслуговування двигуна для його максимальної продуктивності.
** На основі даних тесту ACEA M111 Fuel Economy. Результати для Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 у порівнянні з галузевим стандартом, визначеним Європейською асоціацією виробників автомобілів (ACEA).
*** На основі даних тесту на згущення оливи при високій температурі API Seq IIIH. Результати для Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20 у порівнянні з галузевим стандартом, визначеним Американським інститутом нафти(American Petroleum Institute - API).
Коли справа стосується обслуговування вашого гібридного автомобіля, обирайте продукти TotalEnergies з лінійки Quartz Ineo Xtra або Quartz 9000 Xtra, і отримуйте переваги кращого захисту двигуна, неперевершеної стабільності оливи, кращої економії пального а, отже, і зменшення викидів CO2.
Рідини для електричних транспортних засобів
В автомобільному світі майбутнє за електромобілями.
Очікується, що в наступне десятиліття найбільше стануть продавати електромобілів.
Хоча, насправді, електромобілям не потрібна моторна олива, їм всеодно необхідні специфічні рідини. У міру того, як електромобілі стають дедалі потужнішими, а запас ходу акумулятора та швидкість заряджання покращуються, стандартні рідини не можуть задовольнити вимоги у міцності, термостійкості та ємності (здатності) охолодження.
Ось чому TotalEnergies розробили лінійку Quartz EV Fluids, лінійка рідин, спеціально розроблених для електромобілів.

Quartz EV Fluids підтримуються серйозними науково-дослідницькими зусиллями та спеціальними технічними рішеннями у сфері нової електричної, теплової та матеріальної сумісності електромобілів.
Покращена ізоляція

Рідини, що використовуються в електричних транспортних засобах, повинні мати електроізоляційні властивості.
Рідина має бути ізоляційною, щоб запобігти виникненню дуги, оскільки вона матиме тісний контакт з електричними та/або електронними компонентами автомобіля.
Діелектричні властивості повинні залишатися стабільними протягом усього часу, незважаючи на суворі умови експлуатації, такі як підвищення температури, окислення, вологість і стирання часток.

Покращений Термо-Контроль

Літій-іонний акумулятор має максимальну ефективність у дуже короткому діапазоні температур.
Температура вище або нижче цього діапазону суттєво вплине на продуктивність і термін служби батареї.
Тому необхідно переконатися, що терморегуляція акумулятора дозволяє йому працювати в цьому температурному діапазоні навіть за екстремальних умов, таких як швидка зарядка або жаркий чи холодний клімат.

Покращена Сумісність

Сумісність матеріалів має вирішальне значення для рідин, які використовуються в електромобілях, через велику кількість міді, присутньої в компонентах, особливо в електронних трансмісіях.
Обов’язковим для таких рідин є забезпечення захисту від корозії та забезпечення стабільної роботи протягом усього інтервалу служби до її заміни.

Коли мова йтиме про технічне обслуговування вашого електромобіля, оберіть продукцію Quartz EV Fluid від TotalEnergies і скористайтеся перевагами підвищеної потужності, покращеної безпеки та довшого терміну служби вашого електромотора.
Quartz, рекомендовано основними виробниками автомобілів
Партнерство Kia та TotalEnergies

Починаючи з 2011, партнерство Kia Motors та TotalEnergies Lubrifiants продемонструвала спільне бачення обох компаній щодо продуктивності, якості та інновацій.

Завдяки розробці високоякісних продуктів та інноваційним рішенням обидві компанії зміцнили свою присутність на глобальному ринку та надали індивідуальні послуги клієнтам Kia.

Партнерство Stellantis та TotalEnergies

TotalEnergies і Stellantis оголосили про поновлення свого партнерства на п’ять років з 2022 по 2025 рік для брендів Peugeot, Citroën і DS Automobiles.

Обидві Компанії також відкривають нову главу з розширення партнерства, що включає бреди Opel та Vauxhall. Авторизовані спеціалісти з ремонту компанії Stellantis мають доступ до високотехнологічних та інноваційних моторних олив TotalEnergies із лінійки Quartz, спеціально розроблених для двигунів цих п’яти автобрендів, що гарантує ефективність, надійність та економію пального.