Skip to content

Мастильні матеріали TotalEnergies для вантажних автомобілів і комерційного транспорту

Оливи TotalEnergies для вантажної техніки і комерційного транспорту користуються популярністю у покупців в усьому світі. Оливи, мастильні матеріали, охолоджуючі рідини та антифризи TotalEnergies відрізняє висока якість, справедлива ціна, економне витрачання і можливість використовувати для обслуговування всього робочого автопарку одного або двох засобів з лінійки.

Різновиди трансмісійних рідин

Перш ніж почати знайомство з продуктом, варто розібратися в тонкощах термінології. В залежності від типу коробки передач буде змінюватися і засіб, який необхідно вибрати для догляду за нею.

Трансмісійна рідина MTF

Використовується для обслуговування механічних коробок передач, а також для так званих автоматизованих і роботизованих механізмів. Справа в тому, що, незважаючи на деякі відмінності в конструкції, мова йде все про ту ж механічну коробку, в конструкцію якої були включені елементи, здатні автоматизувати процес перемикання швидкостей.

Трансмісійна рідина ATF

ATF підходить для вантажної техніки, оснащеної автоматичними коробками передач, до них відносять стандартні гідромеханічні моделі. Це досить велика товарна група, в яку входять мастильні матеріали, призначені для обслуговування коробок передач з перемиканням під навантаженням. Спеціалізовану рідину ATF використовують для роботи з важкою технікою, що використовується в будівництві, гірничодобувній галузі та безліччю інших вантажних і комерційних машин.

Її також використовують і для роботи з диференціалами, в тому числі обмеженого зниження, з мокрими або зануреними гальмами. Є й універсальні ATF, вони можуть використовуватися для обслуговування як механічних, так і диференціальних коробок. Застосовуються такі мастильні засоби для обслуговування фронтальних навантажувачів, колісних екскаваторів, екскаваторів навантажувачів та іншої важкої техніки.

Моторні оливи UTTO

UTTO – окрема група моторних олив TotalEnergies для вантажних автомобілів, абревіатура розшифровується як універсальна тракторна трансмісійна олива. Функціонал таких засобів досить широкий, продукція впорається і з рішенням чисто технічних завдань, для виконання яких і необхідна олива. Використання UTTO дозволить спростити процедуру обслуговування техніки і скоротити витрати на зберігання мастильних матеріалів. Мастильні матеріали, що відносяться до цієї групи, можуть застосовуватися в різних робочих вузлах, від КПП і диференціалів до колісних редукторів і гідросистем сільськогосподарської і позашляхової техніки.

Моторні оливи TotalEnergies можуть бути використані для обслуговування різної техніки, від легкових до вантажних автомобілів. Головне – знайти масло, що найкраще підходитиме для конкретного типу.

Антифризи та охолоджуючі рідини

Антифриз TotalEnergies необхідний для підтримки робочої температури двигуна. Як правило, антифризи виготовляють на основі етиленгліколю, дія цього компонента направлена на зниження температури замерзання води і підвищення температури, необхідної для її закипання. Основна відмінність антифризу від охолоджуючі рідини полягає в тому, що антифриз необхідно підготувати для використання, тобто розбавити в потрібній пропорції водою, у випадку з охолоджувальною рідиною в цьому немає необхідності.

Гальмівна рідина

Головне завдання гальмівної рідини – підтримувати потрібний рівень стискання. Крім того, її використання не дає рівню стискання залежати від температурного режиму.

Продукція TotalEnergies для обслуговування вантажних автомобілів і комерційної техніки

Розглянемо окремі засоби для вантажівок в лінійках TotalEnergies – це Dynatrans, Coolelf, Fluide, Glacelf і HBF 4.

Трансмісійні оливи TotalEnergies

DYNATRANS DA 80W-90 – мастильний матеріал для вантажівок, який використовується для змащення мостів важкої техніки, оснащеної диференціалом обмеженого тертя. Це ATF-продукт, він призначений для транспорту з автоматичними коробками і гідравлічними системами. Олива TotalEnergies для вантажних автомобілів зберігає диски обмеженого тертя абсолютно чистими, скорочує вібрацію навіть при інтенсивній роботі, а спеціальні присадки стануть захистом для важконавантажених передач і вузлів, що піддаються основним навантаженням. Компоненти оливи показали відмінну сумісність з фрикційними матеріалами дисків і не впливають на стан ущільнювачів.

Охолоджуючі рідини

Охолоджуючі рідини TotalEnergies представлені в лінійці продуктів Coolelf. Це Coolelf Supra, Plus і Si-oat. Кожен продукт по-своєму гарний, але є ряд властивостей і переваг, які їх об’єднують:

  • склад повністю готовий до застосування;

  • захист механізмів при температурі до -37 С °;

  • захист механізмів від корозії, ерозії та інших змін, пов’язаних із тривалою експлуатацією;

  • використання охолоджуючих рідин не стане причиною забруднення поверхонь і утворенню нальоту;

  • сумісність з жорсткою водою;

  • інертність до матеріалів ущільнювачів і лакофарбових покриттів;

  • стійкість до піноутворення.

Антифризи представлені в лінійці Glacelf. Це засоби Glacelf Auto Supra, Glacelf MDX, Glacelf Si-oat.

В основі засобу Glacelf Auto Supra – моноетиленгліколь та органічні інгібітори корозії. Використання цього та інших антифризів потребує розведення водою для приготування охолоджуючої рідини на основі концентрату. На прикладі одного антифризу можна розповісти про всю серію в цілому. Засоби лінійки підійдуть як для легкових авто, так і у важкій техніці, що використовують в сфері будівництва та інших роботах.

Використання антифризу стане чудовим захистом внутрішніх механізмів від корозії, ерозії і кавітації. Отримана рідина не утворює піну і повністю інертна до еластомерних деталей ущільнювачів і фарби.

Glacelf MDX і Glacelf Si-oat – антифриз на основі моноетиленгліколю. Термін дії антифризу збільшений за рахунок особливостей матеріалу основи. Як і інші антифризи, його необхідно розводити водою перед застосуванням. Обидва варіанти антифризу зберігають внутрішні механізми двигуна в ідеальному стані, захищають його від корозії й інших змін, можуть використовуватися в різних двигунах, мають різні сертифікати якості і відповідають прийнятим стандартам. Відмінність полягає в тому, що антифриз лінійки GLACELF розрахований на екстрадовгий термін використання і на відміну від інших варіантів його заміна може проводитися один раз на 3-5 років для комерційного транспорту і через кожні 250000 кілометрів для легкових автомобілів. У стандартних варіантах термін служби може тривати до трьох років.

Рідини для автоматичних трансмісій, напівавтоматичних коробок передач і гідравлічних систем лінійки Fluide

Залежно від особливостей складу засоби можуть застосовуватися для обслуговування як легкових автомобілів, так і для вантажної та комерційної техніки.

Fluide ATX застосовується в тому випадку, коли виробник рекомендує використання рідини GM DEXRON® - IID для обслуговування автоматичних та напівавтоматичних коробок, гідротрансформаторів легкових автомобілів, самохідних агрегатів і промислових моделей, взагалі в будь-яких ситуаціях, коли необхідне застосування ATX або рекомендується рідина типу GM DEXRON® - IID.

Варто відзначити й інші рідини лінійки Fluide AT 42, Fluide DA, Fluide XLD FE. У них також є свої переваги. Їх відрізняє висока якість і ретельно підібрані компоненти. Ця лінійка дозволить підібрати найкращий засіб для обслуговування різної техніки.

Гальмівна рідина

Лінійка HBF представлена ​​в одному продукті – синтетична гальмівна рідина HBF 4, застосовується в гальмівних і гідравлічних системах зчеплення, дану рідину застосовують за необхідністю використання рідини типу DOT 4. Вона відмінно взаємодіє з іншими засобами зі схожими характеристиками. Але не варто змішувати її з рідинами на мінеральній або силіконовій основі.

 

TotalEnergies – це сучасні високотехнологічні засоби для догляду за комерційним і вантажним транспортом. Використовуючи моторні оливи TotalEnergies для вантажних автомобілів, гальмівні рідини та інші засоби, можна продовжити термін служби автомобіля і заощадити на його обслуговуванні та ремонті.