Skip to content

Компанія TotalEnergies розробляє і виробляє широку лінійку олив для всіх видів і марок гірничовидобувної техніки. Не зупиняючись на простій відповідності вимогам OEM-виробників, TotalEnergies надає ряд експертних послуг, що дозволяють найбільшим видобувним компаніям у всьому світі знижувати свої операційні витрати.

Мастильні матеріали TotalEnergies дозволяють знизити операційні витрати.

Підвищення операційної ефективності є однією з найважливіших задач для більшості гірничовидобувних компаній. Компанія TotalEnergies розробила мастильні матеріали, що забезпечують оптимальний захист техніки. Завдяки нашим продуктам ви зможете збільшити термін служби вузлів і агрегатів ваших машин, знизити витрати мастильних матеріалів і подовжити інтервали їх заміни, зменшити витрати на логістику. Все перераховане вище дозволяє знизити ваші операційні витрати.

Наприклад, застосування моторних оливи Rubia Works зі збільшеним в два рази інтервалом заміни в порівнянні з раніше застосовуваним стандартною моторною оливою дозволить одному з клієнтів економити до 40 000 Євро на рік на парк з десяти 100-тонних самоскидів тільки за рахунок зниження витрат оливи. Ефект від скорочення простоїв і підвищення операційної ефективності при цьому може складати до кількох мільйонів євро в рік.

 

Ми виробляємо і постачаємо повну гаму продуктів для кар'єрної техніки, з якою Ви можете ознайомитися в нашому онлайн-каталозі

 

Мастильні матеріали для всіх видів видобувної техніки...

Наші оливи розроблені експертами TotalEnergies, щоб захистити важку техніку та обладнання:

Шарові млини

Бульдозери

Компресорне обладнання

Конвеєри

Крани

Землерийні снаряди

Драглайни

Бурові установки

Екскаватори

Генератори

Самосвали

Навантажувачі

Дробилки

Насоси

 

… перевершуючи вимоги виробників.

Ми працюємо спільно з рядом найбільших виробників гірничодобувної техніки, щоб підвищувати ефективність обладнання в самих різних умовах експлуатації і кліматичних зонах, що особливо типово для добувної промисловості.

Мастильні матеріали TotalEnergies схвалені, або відповідають останнім специфікаціям виробників техніки, таких, як:

Виробники техніки:

Atlas Copco
Belaz
Bucyrus
Caterpillar
Hitachi
Isuzu
JCB
Komatsu
Kubota
Liebherr
Manitou
Sandvik Haul Trucks
Sany
Scania
Tata
Terex
Volvo

 

Виробники компонентів:

Allison
Cummins
Dana
Detroit
Deutz
FLSmidth
General Electric
MAN
MTU
Perkins
Rockwell

 

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про можливості оптимізації витрат вашого підприємства за рахунок застосування мастильних матеріалів TotalEnergies.

Ви можете звернутися за номером телефону 0 800 30 40 80 або заповнити форму.