Skip to content

Мастильні матеріали для енергетики

prom-oil4

 

Компанія Total Industrial Lubricants розробила спеціальні лінійки продуктів для галузі виробництва електроенергії. Ми розуміємо, що придатність до використання та продуктивність обладнання є ключовими факторами у Вашому виробничому процесі, і якість, що забезпечується нашими продуктами, сприятиме досягненню Вашого успіху.

Мастильні матеріали компанії TotalEnergies є результатом досліджень і співпраці з великими виробниками обладнання в секторі енергетики, що гарантують високу продуктивність обладнання зараз і в майбутньому. Наш широкий асортимент олив, мастил та мастильно-охолоджуючих рідин призначений для всіх сфер промислового використання в секторі енергетики.

Враховуючи те, що ми працюємо по всьому світу, у Вашому розпорядженні швидкий доступ до нашої продукції на всіх Ваших об'єктах незалежно від місцезнаходження.

Турбіни

Оливи PRESLIA призначені для змащування газових, парових і парогазових турбін. Їх склад став результатом багаторічного досвіду і відповідає найсуворішим технічним вимогам виробника:

 • Чудова стійкість до окислення, що дозволяє збільшити інтервали заміни оливи
 • Відмінні характеристики відносно спінювання, деаерації і деемульгування, що забезпечують відмінну роботу виробничих потужностей
 • Спеціальні протизносні та протизадирні присадки, що забезпечують здатність механізмів витримувати значні навантаження

Газові двигуни

Компанія TotalEnergies створила спектр мастильних матеріалів NATERIA, спеціально розроблених для забезпечення високої ефективності газових двигунів.

Перевагою наших олив з миючими присадками для газових двигунів і приводних компресорів є їх сумісність з усіма типами пального. Мастильні матеріали NATERIA відповідають вимогам виробників обладнання, забезпечуючи максимальний захист газових двигунів. 

Використання олив цієї марки допомагає підвищити ефективність газового двигуна.

Відмінна якість нашої продукції гарантує видимі поліпшення, такі як:

 • Збільшення інтервалів заміни оливи
 • Більш висока термічна стійкість, стійкість до окислення і азотизаціі
 • Відмінні протизносні та антикорозійні властивості
 • Зниження рівня утворення відкладень

Вітряні турбіни

Вітряні турбіни є основним рішенням для компаній в секторі вироблення електроенергії. Вітряні турбіни отримують все більше визнання в якості чистих і вигідних джерел енергії з точки зору їх виробництва та експлуатації.

Компанія TotalEnergies пропонує компаніям широкий спектр мастильних матеріалів, мастил та охолоджувальних рідин, що підходять для застосування у всіх галузях. Ми гарантуємо оптимізацію, забезпечення придатності до використання і підвищення продуктивності Ваших вітряних турбін встановлених як на суші, так і в морських умовах, незалежно від погодних умов. Наш асортимент спеціальних продуктів для вітряних турбін гарантує Вам отримання кращих результатів при експлуатації турбін за рахунок використання оптимальних і екологічних мастильних матеріалів.

Ми допоможемо Вам:

 • Полегшити холодний запуск
 • Оптимізувати механічний ККД
 • Забезпечити захист змащуваних компонентів при будь-яких погодних умовах
 • Збільшити інтервали заміни оливи

Нашим пріоритетом є пропозиція продуктів для технічного обслуговування та належного змащення Ваших вітряних турбін; в нашому широкому асортименті Ви знайдете необхідні Вам мастильні матеріали.

Атомна енергетика

Продуктивність установки та безпечна експлуатація є найважливішими моментами при експлуатації атомних електростанцій. Промислові мастильні матеріали TotalEnergies допомагають досягти цих цілей. Оливи, мастила і охолоджуючі рідини TotalEnergies, розроблені в результаті всебічних досліджень, і використання досвіду в галузі атомних електростанцій, застосовуються багатьма гравцями на ринку і відповідають найсуворішим технічним вимогам виробників обладнання.

Зокрема, наші мастильні матеріали відповідають вимогам, зазначених у вимогах таких організацій, як EDF, за допомогою затвердження PMUC переліку продуктів і матеріалів, використовуваних для атомних електростанцій.

У числі наших пріоритетів - пропозиція продуктів для технічного обслуговування та належного змащення обладнання АЕС; в нашому широкому асортименті Ви знайдете необхідні Вам мастильні матеріали.

Оливи PRESLIA особливо підходять для змащення парових турбін атомних електростанцій. Виключні характеристики цих олив сприяють безпечній оптимізації продуктивності Вашого обладнання.

Гідроенергетика

Гідроелектростанції  є діамантами в короні відновлюваної енергетики та займають почесне місце не тільки у Франції, але і у всьому світі. На електроенергію, що отримується на греблях ГЕС, припадає майже п'ята частина світового виробництва енергії.

Для обслуговування гідроелектростанцій необхідно використовувати високоякісні продукти, що забезпечують оптимальну ефективність і безпеку. Промислові мастильні матеріали TotalEnergies представлені широким асортиментом високоякісних і високоефективних олив, що відповідають цим двом вимогам. Присутність групи TotalEnergies по всьому світі гарантує поставки продуктів для всієї мережі Ваших гідроелектростанцій і забезпечує відповідність всім стандартам даної галузі.

У числі наших пріоритетів - пропозиція продуктів для технічного обслуговування та належного змащення обладнання Ваших ГЕС; в нашому широкому асортименті Ви знайдете необхідні мастильні матеріали.