Skip to content

Не лише маштаби нашої компанії робить TotalEnergies одним з передових постачальників вуглеводних розчинників - це також наші доробки та високі стандарти, якими ми керуємося. Ми завжди доступні і з особливою увагою задовольним Ваші нагальні потреби та знайдемо вірні рішення для Ваших майбутніх задач. 

На сучасних підприємствах, таких, як заводи Удаль у Нормандії (Франція) та нафтопереробний завод TotalEnergies у Ліндсі (Великобританія),  ми виробляємо широкий асортимент, який складає більш ніж 120 розчинників, включаючи ароматичні (ксилол і толуол), деароматизовані розчинники і технічні рідини. Далі, ми реалізуємо їх підприємствам різних галузей промисловості по всьому світу.  

TotalEnergies пропонує продукти неперевершеної якості та очистки:    

Посідаючи передові позиції в галузі іновацій, ми набули унікального досвіду, і тепер здатні запропонувати Вам високотехнологічні продукти, що ефективні в багатьох галузях застосування:   будівництві і автомобільній промисловості; виробництві шин, чорнил, фарб, силіконових герметиків та косметиці; для очищення води та захисту рослин; в якості бурових розчинів та багатьох інших. 


Ці покращені адаптивні розчинникі виробляються у відповідності до наших суворих екологічних стандартів. 

Безпека, так само як і якість нашої продукції та екологічні стандарти, замають перше місце в нашій політиці, і Ви можете бути впевнені в тому, що TotalEnergies добре усвідомлює свою соціальну і екологічну відповідальність.