Skip to content

Ралі Дакар - перемоги і досягнення команди TotalEnergies

Вже понад 20 років команди TotalEnergies беруть участь в ралі-рейдах легендарного Дакара. Для їх учасників - це ідеальна можливість розкрити свій потенціал та розкрити весь свій потенціал. Для виробника моторних олив та технічних рідин TotalEnergies - ідеальна можливість випробувати і поліпшити свою продукцію, щоб забезпечити надійну роботу всіх механізмів автомобіля навіть за найекстремальніших умов.

Партнером щорічної ралійної гонки "Дакар" TotalEnergies є з 1991 року.

Один з найвідоміших у світі виробників моторних олив забезпечує доставку більш ніж 1,5 мільйона літрів пального і мастильних матеріалів на всі станції техобслуговування і аеродроми протягом всієї траси.

Не менш вражаючими є перемоги "Команди мрії" TotalEnergies/Peugeot.

Трирічна серія перемог TotalEnergies/Peugeot на ралі "Дакар"

2016 року команда TotalEnergies/Peugeot (Стефан Петрансель / Жан-Поль Коттре) виграє ралі на автомобілі PEUGEOT 2008 DKR

У 2017 році три екіпажу(Стефан Петерансель, Себастьян Льоб, Сіріль Депре) на вдосконаленому автомобілі PEUGEOT 3008 не тільки виграють ралі, а й отримують нагороду "Автомобіль року".

2018 рік. У ралі "Дакар" приймали участь чотири екіпажі на автомобілі PEUGEOT 3008DKR Maxi, Переможцем став екіпаж Карлоса Сайнса і Лукаса Круза.

team-peugeot-total

 

"Команда мрії" TotalEnergies/Peugeot

carlos-sainz-lucas-cruz

 

Карлос Сайнс і Лукас Круз - переможці Дакар-2018

Карлос Сайнс и Лукас Круз уже второй раз становятся победителями ралли-рейда Дакар. Впервые они одержали победу в 2010 году. В 2018 Сайнс и Круз на автомобиле PEUGEOT 3008DKR Maxi смогли опередить соперников почти на час, став безоговорочными лидерами.

peterhansel-cottret

 

Стефан Петрансель і Жан-Поль Коттре - переможці Дакар 2016

Французький екіпаж TotalEnergies/Peugeot Стефан Петрансель і Жан-Поль Коттре вважається одним з найбільш успішних на ралі "Дакар". Видатні гонщики, разом вони вже майже 20 років займають призові місця в багатьох гонках, зокрема, в Abu Dhabi Desert Challenge і Rally Morocco.

loeb-elena

 

Себастьян Льоб і Даніель Елена - фаворити 2017 року

Себастьян Льоб за свою наполегливість і завзятість заробив прізвисько "Патрон" (або "Бос") серед уболівальників і партнерів по команді. Саме ці якості дозволяють посідати призові місця в багатьох ралі, не тільки на Дакарі. Його постійним партнером у всіх гонках є Даніель Елена. Почавши свою кар'єру пілотом, незабаром він зрозумів, що повністю всі свої таланти він може розкрити саме будучи штурманом.

despres-castera

 

Сиріл Депре і Давид Кастера

Сиріл Депре свою кар'єру почав в 1998 році і з того часу вже 5 разів ставав переможцем ралі "Дакар". Його штурманом з 2015 року є Давид Кастера. У 1998 році він прийшов третім в ралі.

stefan_petransel

 

Стефан Петрансель - 15-разовий чемпіон світу

У 2017 році Стефан Петрансель став переможцем ралі "Дакар" вже втринадцяте. До цього він 6 разів ставав лідером перегонів керуючи мотоциклом, перемога на позашляховику PEUGEOT 3008DKR Maxi стала першою в своєму роді, і 7-а в кар'єрі Стефана Петранселя.

maxi_peugeot

 

3008DKR Maxi PEUGEOT

PEUGEOT 3008 DKR Maxi - автомобіль, який приніс команді TotalEnergies/Peugeot перемогу 2018 року. Модель була створена у 2017 році спеціально для участі і перемог в ралі, подібних Дакару. Зараз PEUGEOT 3008 DKR Maxi залишається одним з кращих ралійних автомобілів з V-подібним двигуном, шестиступінчастою коробкою передач і можливістю розвивати швидкість до 200 км. в годину.

Шовковий шлях

Шовковий шлях - це ралі, де за 16 днів гонщикам необхідно подолати відстань майже в 11 тис. км. від Китаю до Росії, через пустелю Гобі і гори Тянь-Шаню. У змаганнях приймають участь понад 90 спортивних екіпажів з 35 країн світу. Ралі Шовковий Шлях в 2018 році пройде з 15 липня до 29 червня.

Команда TotalEnergies/Peugeot повним складом вигравала ралі "Шовковий шлях" в 2016 році. Таблицю лідерів очолив Стефан Петрансель на позашляховику PEUGEOT 2008 DKR, за ним розташувалися Сиріл Депре і Себастьян Льоб. У 2017-му перемога дісталася вже Сирілу Депре на автомобілі PEUGEOT 3008 DKR Maxi.