Skip to content

Світовий чемпіонат на витривалість Endurance

ГЛОБАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО TOTAL І ASTON MARTIN ПРОДОВЖИТЬСЯ ДО 2019 РОКУ

aston-martin

Протягом двох років, з 2016 по 2017, компанії Aston Martin і TOTAL співпрацювали в рамках Чемпіонату світу з ралі на витривалість (FIA World Championship). Глобальне партнерство дозволило команді Aston Martin Racing отримати престижну нагороду в заїзді Ле-Ман у 2017 році, а також дві нагороди в номінації "кращий водій" в GTE Pro (2016) і GTE AM (2017).

Згідно з попередньою угодою, TOTAL поставляв паливні та мастильні матеріали, які використовувалися у всіх спортивних моделях Aston Martin.

Команда Aston Martin Racing отримала значну перевагу, яка необхідна для участі в гонках, що вимагають максимальної витривалості - можливість стабілізувати температурний режим і збільшити період експлуатації двигуна, вважає інженер, який керує гоночним напрямком Aston Martin, Еверт Ван Дорн.

Пальне і моторні оливи TOTAL використовувалися у всіх автомобілях моделі V8 Vantage GTE, які були заявлені в Чемпіонаті світу на витривалість 2016 року. Команді Aston Martin Racing була надана мобільна лабораторія на кожен етап престижного чемпіонату, а також все необхідне технічне забезпечення та консультування фахівців TOTAL. Слід зазначити, що таким рівнем обслуговування до цього могли похвалитися виключно учасники "Формули-1".

Згідно з новою угодою, компанія TOTAL братиме участь в розробці нового автомобіля Aston Martin Vintage GTE. Саме він заявлений в Чемпіонаті світу з ралі на витривалість в наступному сезоні. TOTAL продовжить надавати послуги мобільного лабораторії та підтримку технічних фахівців.

Співпраця двох світових лідерів протягом останніх років не обмежувалося лише сферою спорту. Для Aston Martin було розроблено моторну оливу TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20, що використовується для 12-ти циліндрової моделі DB11. Незабаром планується створити мастильні матеріали також для інших моделей - восьмициліндровий DB11 і Aston Martin Vantage.

Саймон Спроул, віце-президент і директор з маркетингу Aston Martin, зазначив, що моторні оливи QUARTZ дозволили команді Aston Martin Racing досягти значних результатів під час Чемпіонату світу з ралі на витривалість. А оскільки моторні оливи TOTAL QUARTZ також використовуються в моделях купе і родстерів, рівень їх якості змогли оцінити також клієнти Aston Martin.

Поновлення партнерства з Aston Martin - це успішне продовження підтримки команди на Чемпіонаті світу з ралі на витривалість, вважає Матьє Сулаш, віце-президент Total Lubrifiants.

Крім мастильних матеріалів компанія TOTAL, являючись глобальним партнером, забезпечує всі автомобілі Aston Martin паливом TOTAL EXCELLIUM, яке містить спеціальні миючі присадки. Вони дозволяють зменшити забруднення двигуна і значно скоротити періоди сервісного обслуговування.