Skip to content

15/09/2023 News

Підтверджуємо оригінальність каністр TotalEnergies

 

Ще у 2020 році було презентовано оновлений дизайн каністр для моторних олив та мастильних матеріалів ТМ Total та ELF.

Тоді ж на фронтальній етикетці каністр з'явився QR-код, як ще один спосіб аутентифікувати продукцію. Таким чином компанія намагається вберегти споживачів від придбання підробок, адже клієнт має бути певен, що купує справжній продукт. Для перевірки продукції потрібно було відсканувати QR-код через спеціалізований застосунок. 

Як і раніше, сьогодні на етикетки каністр із продукцією ТМ Total, TotalEnergies та ELF наноситься захищений QR-код, який дозволяє підтвердити, що за умови цілісності захисного кільця та кришки продукт був дійсно виготовлений та розлитий у каністри на заводах компанії TotalEnergies. 

У 2023 році компанія випустила новий застосунок Scan TotalEnergies замість Total ACF/TotalEnergies ACF. Scan TotalEnergies має розширений перелік функцій, завдяки яким можна отримати додаткову інформацію по продукту або підібрати декілька рекомендацій продуктів, що надають клієнту більші можливості вибору.

Зважаючи, що після ребрендингу у компанії на полицях магазинів можуть бути присутні одночасно каністри як з логотипом ТМ Total, так і з ТМ TotalEnergies, наш новий застосунок дозволить не розгубитися у цьому розмаїтті.

Тож щоб перевірити вашу каністру на оригінальність, необхідно завантажити застосунок Scan TotalEnergies, перейшовши на сторінку https://acf.totalenergies.com/, або ж клікайте на іконку нижче та встановлюєте версію додатку залежно від операційної системи вашого телефону:

 

 

Потрібна ОС Android 8.0 і новіших версій

Потрібна iOS 13.0 або пізнішої версії.

Після установки застосунку Scan TotalEnergies на телефон можна переходити до перевірки.

Після запуску застосунку на екрані телефону висвітиться можливість одразу відсканувати "Scan Product" або переглянути інструкцію "View Tutorial".

Інструкція щодо використання камери у застосунку Scan TotalEnergies

Натиснувши на "Scan Product" можете перейти безпосередньо до перевірки продукту. Під час перевірки маєте дотримуватись певних правил:

 1. Поверніть смартфон горизонтально, це необхідно для коректного зчитування QR-коду
 2. Наведіть камеру смартфону на QR-код на передній частині каністри.
 3. Не нахиляйте камеру, тримайте телефон рівно. 
   
 4. Переконайтеся, що відстань між камерою та каністрою достатня щоб QR-код повністю потрапляв в спеціальну рамку із зображенням коду
 5. Налаштуйте камеру таким чином, щоб іконка QR-коду на екрані співпала з зображенням QR-коду на етикетці каністри. Рамка стане зеленого кольору.
 6. Дочекайтесь результату перевірки.
 7. Якщо всі умови виконані, на екрані з’явиться результат перевірки "AUTHENTIC PRODUCT", тобто "Оригінальний продукт"

   

   

 8. Якщо програма не зможе перевірити оригінальність "UNABLE TO AUTHENTICATE", то маємо підозру на можливість підробки.
   

Іноді застосунок не може провести аутентифікацію через поганий стан етикетки, в такому разі запросіть у продавця сертифікат якості на партію товару від заводу виробника.

❗ Завжди звертайте увагу на цілісність захисного кільця на кришці каністри TotalEnergies та ELF.❗

Робіть вибір правильно, користуйтесь застосунком Scan TotalEnergies 

та отримуйте переваги оригінальної продукції TotalEnergies